StockMusic.ir

آموزش ساخت افکت انعکاس صدا با افتر افکت

create graphics-that react to music in after effectsآموزش ساخت افکت انعکاس صدا با افتر افکت

در این آموزش یاد خواهیم گرفت که چگونه تصاویر یا متن را با استفاده از ضرب آهنگ موسیقی درحال پخش، میکس کنید. این نوع افکت در محتواهایی که ضرب آهنگی بالایی دارند بسیار معروف است. پس اجازه دهید تا کار را شروع کنیم و انرژی ویدئوتان را کمی بالا ببریم. این آموزش تمامی مسائل مربوط به React با موسیقی را تحت پوشش قرار میدهد، و مهم تر از آن مسائلی همچون یکدست کردن حرکات، اضافه کردن افکت به متن، و چگونگی کنترل حرکات را نیز پوشش میدهد. اجازه دهید تا آموزش اصلی انیمیت متن را آغاز کنیم.

اول از همه شما باید یک لایه Text تولید کنید. سپس روی فایل موسیقی راست کلیک کرده و از Keyframe Assistant گزینه  Convert Audio to Keyframes را انتخاب کنید. فعال کردن این گزینه باعث ایجاد یک لایه Audio Amplitude می گردد، که با دامنه صدا کار میکند و با میزان بلندی صدای موزیک واکنش میدهد.

create graphics-that react to music in after effects

با انجام این کار شما امکان این را خواهید داشت که به کانال های صدا چپ، راست یا هردو دسترسی داشته باشید. ما کانال چپ و راست را پاک می کنیم و فقط ‌Both Channels  را نگه می داریم.

همینطور با ابزار Graph Editor مانند شکل زیر می توانید کنترل بیشتری روی ضرب آهنگ موسیقی داشته باشید.

create graphics-that react to music in after effects

خب در این مرحله می خوایم تنظیمات متن را با ضرب آهنگ موسیقی ست کنیم. برای این کار در لایه متن تنظیمات Transform را باز کنید. حالا گزینه های Scale – Opacity و Position را می بینید. برای مثال می توانیم با تغییر اندازه Scale متن با ضرب موسیقی شروع کنیم. روی آیکون ساعت دکمه Alt را گرفته و کلیک چپ کنید.

create graphics-that react to music in after effects

با این کار باعث باز شدن بخش Expression یا کد نویسی افتر افکت می شود.مانند تصویر بالا روی آیکون طناب کلیک کنید و آن را روی ناحیه Slider درگ کنید.

create graphics-that react to music in after effects

پس از انجام این کار برای جلوگیری از Scale شدن بی رویه و نامناسب متن خود، همانند تصویر بالا باید مقدار   [100,100] + را نیز به انتهای کد اضافه کنید.

برای انتخاب آهنگ حماسی برای تیزر خود کلیک کنید.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

4 / 5. 1

ارسال دیدگاه

برای ثبت علاقمندی ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید