موسیقی تیزر

دانلود آهنگ حماسی
افکت صدا
دانلود آهنگ ترسناک

همواره یکی از دغدغه های تدوین گران و صداگذاران تیزر انتخاب یک موسیقی مناسب کلیپ خود است. یافتن یک موسیقی تیزر خوش ریتم شاید ساعت ها زمان به خود اختصاص دهد. اما با داشتن آرشیو موسیقی تیزر سایت تایم کد شاید این مهم را در زمان بسیار کمتری بتوانید انجام دهید.

سعی کرده ایم آرشیو متنوعی با موضوعات موسیقی حماسی – ترسناک – اسلایدشو – تریلر سینمایی – لوگو و آرم استیشن – اکشن – مهیج و … در اختیار شما قرار دهیم.

پیش نمایش تمام موسیقی ها دارای صدای preview می باشد ولی پس از خرید اشتراک می توانید فایل اصلی را بدون صدا واتر مارک دانلود نمایید. در نظر داشته باشید برخی فایل ها پس از دانلود دارای چندین نسخه با طول زمانی متفاوت هستند که میتواند در صداگذاری کلیپ شما کمک بیشتری کند.

لطفا در هنگام خرید اشتراک دقت فرمایید که تمامی پروژه های دانلودی بدون موسیقی می باشند، مگر آنکه در متن پست عبارت “همراه با موسیقی” قید شده باشد.

آهنگ درخواستی

چنانچه پروژه آماده افتر افکت یا پروژه آماده پریمیر و یا هر فوتیج یا محصول دانلودی مربوط به شرکت MotionArray (فقط موشن اری) باشد، می توانید موسیقی متن آن را در ربات تلگرام پروژه های درخواستی ثبت کنید.(برای اشتراک های یک ماه به بالا). تایم کد موظف می باشد موسیقی مربوطه را تهیه و جهت دانلود در اختیار کاربر قرار دهد.

معمولا بین یک تا سه روز طول می کشد تا موسیقی توسط ما تهیه و بر روی سایت قرار گرفته شود.

استوک موزیک

با توجه به گستردگی آهنگ پس زمینه تیزر و تنوع بالای آن تصمیم گرفتیم سایت مجزا را نیز تاسیس کنیم که تنها به موسیقی می پردازد. کاربرانی که تنها به موسیقی نیاز دارند می توانند اشتراک سایت استوک موزیک را که ارزان تر نیز هست تهیه کنند. در این سایت با دسته بندی حرفه ای تری از موسیقی مواجه خواهید بود و تنوع آهنگ ها بسیار بیشتر است.

لطفا برای استفاده از این بخش، وارد حساب کاربری خود شوید.

آخرین کد های تخفیف را در ایمیل خود دریافت کنید!

شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

لطفا مجدد امتحان کنید!

تایم کد | مرجع دانلود پروژه آماده افتر افکت - پریمیر - فوتیج will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.