دانلود پروژه آماده‌ پریمیر【 12000 پروژه حرفه ای 】 آپدیت 1402

پروژه آماده پریمیر چیست؟

پروژه آماده‌ پریمیر در واقع فایل هایی هستند که توسط یک فرد حرفه ای ساخته شده اند. به کمک این فایل ها می توانید در کمترین زمان عکس و فیلم خود را جایگزین کنید و به سرعت تیزر تبلیغاتی خود را خروجی بگیرید.

راهنمای کار با پروژه آماده‌ پریمیر

برای استفاده از پروژه های آماده پریمیر نیاز به یک آشنایی نسبی از این نرم افزار دارید. در بخش آموزش های انگلیسی می توانید کورس های جامعی را مشاهده نمایید.
ولی چنانچه زمان کافی برای مشاهده ویدئوهای آموزشی را ندارد می توانید به مقاله آشنایی با پروژه آماده پریمیر در وبلاگ تایم کد سر بزنید همچنین می توانید برای آموزش پریمیر روی آموزش پریمیر کلیک کنید . برای آشنایی بیشتر با پروژه های آماده می توانید ابتدا پروژه رایگان پریمیر را دانلود نمایید.

کدام نسخه پریمیر بهتر است؟

همیشه کاربران سعی می کنند جدیدترین نسخه را نصب داشته باشند ولی با توجه به اینکه نسخه های جدید همیشه دارای باگ هایی هستند بهتر است با کمی تاخیر اقدام به نصب نسخه جدید کنید. در حال حاضر پایدارترین نسخه افتر افکت ۲۰۱۹ می باشد.

موسیقی از کجا دانلود کنیم؟

همانند پروژه آماده افتر افکت این دست از پروژه ها نیز بدون موسیقی هستند که در دمو آن پخش می شود. بجز آن دسته از پروژه ها که در متن آن ذکر شده باشد “همراه با موسیقی”. شما می توانید برای پروژه هایی که موسیقی ندارد از گنجینه موسیقی تیزر سایت استفاده کنید.

فوتیج برای پریمیر؟

ممکن از برای جایگذاری عکس و فیلم نیاز به فوتیج های خاصی داشته باشید. در تایم کد می توانید انواع مناسب فوتیج پریمیر را دانلود کنید. کافی ست به دسته بندی استوک فوتیج بروید.

نرم افزار پریمیر را بیشتر تدوین گران به عنوان یک نرم افزار ویرایش فیلم می شناسند. اما با آپدیت های شرکت ادوب رفته رفته امکان متنوعی به این نرم افزار اضافه شده است که باعث شده همانند افتر افکت امروز با طیف وسیعی از پروژه آماده‌ پریمیر روبرو باشیم.

پروژه های پریمیر در دسته های متنوع نظیر تریلر فیلم – اسلایدشو  – پروژه عروسی – آلبوم عکس – تایپوگرافی – تیتراژ فیلم – اینفوگرافی و غیره طبقه بندی شده اند که از ساید بار سمت چپ سایت قابل دسترس هستند.

اگر پروژه مورد نظر شما محصول شرکت Motion Array باشد می توانید از ربات پروژه درخواستی سایت استفاده کنید و موسیقی آن را درخواست دهید. این کار شامل هزینه اضافه نمی شود و کاملا رایگان می باشد.

دانلود ترانزیشن برای پریمیر

ترانزیشن در لغت فارسی به معنی انتقال می باشد و در نرم افزار پریمیر به نحوه انتقال بین دو سکانس و تصویر از پروژه گفته می شود.

ترانزیشن ها باعث می شوند کلیپ شما از حالت خشکی درآمده و به صورت حرفه ای دیده شوند. ادوبی پریمیر به صورت دیفالت ترنزیشن هایی در خود دارد که می توانند جوابگوی نیازهای اولیه شما باشند

اما برای تولید کلیپ و ویدوهای حرفه ای تر باید از ترانزیشن های حرفه ای تری نیز استفاده کنید که سایت تایم کد با دارا بودن بیش از 500 ترانزیشن پریمیر آماده، یکی از بزرگترین منابع ترانزیشن در ایران می باشد.

بازگشت
پشتیبانی تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تلفن
دیگر وب سایت های ما
یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید