مدل سه بعدی

مدل آماده سه بعدی چیست؟

مدل آماده سه بعدی 3D Models شامل طیف وسیعی از آبجکت های آماده با تنظیمات حرفه ای رندر برای نرم افزارهای تری دی مکس – مایا و سینما فور دی می باشد.

حتما پیش آماده که برای طراحی فضاهای داخلی یا خارجی یک ساختمان یا حتی یک بازی کامپیوتری احتیاج به آبجکت هایی داشته باشید که فضاهای ذکر شده را پر کند. و در عین حال طبیعی جلوه کند. قطعا وقتی هدف طراحی یک ساختمان است، بودجه و زمان اجازه این را نخواهد داد که زمانی برای طراحی تک تک عناصر صرف کنید. مدل آماده سه بعدی در این مواقع راه گشا خواهند بود.

مدل های استفاده شده در بازی ها معمولا Low Poly می باشد تا در رندر و محاسبات بازی زمان و حجم کمتری را از برنامه بگیرد. مدل های دکوراسیون داخلی که در معماری استفاده می شوند دارای جزئیات بیشتری هستند که نمایش و نتیجه کار را دقیق تر جلوه می دهند.

وب سایت تایم کد تلاش می کند جدید ترین و متنوع ترین مدل ها و آبجکت های سه بعدی را در اختیار کاربران خود قرار دهند. مدل های آماده حیوانات، گل و گیاه، انسان، لوازم تزئینی خانه، فضای سبز، لوازم نقلیه و … می تواند از این دست آبجکت های آماده باشد که در نرم افزار های 3ds Max و Maya ، Cinema 4D قابل استفاده می باشند.

شما می توانید از سایدبار سمت چپ سایت به دسته بندی های ذکر شده دسترسی داشته باشید و مدل ها را به تفکیک موضوع ها ببینید.

شما با خرید اشتراک در تایم کد نه تنها به آرشیو سه بعدی دسترسی خواهید داشت بلکه  می توانید از تمامی قسمت های سایت به رایگان دانلود نمائید.

بازگشت
پشتیبانی تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تلفن
دیگر وب سایت های ما
یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید