خرید اشتراک شما از تایم کد به منزله پذیرفتن موارد زیر می باشد

 

۱- تمامی پروژه های دانلودی بدون موسیقی می باشند، مگر آنکه در متن پست عبارت “همراه با موسیقی” قید شده باشد.

 

۲- چنانچه پروژه دانلودی مربوط به شرکت MotionArray (فقط موشن اری) باشد، می توانید موسیقی متن آن را در بخش پروژه های درخواستی ثبت کنید.(برای اشتراک های یک ماه به بالا). تایم کد موظف می باشد موسیقی مربوطه را تهیه و جهت دانلود کاربر قرار دهد.

 

۳- با اکانت های تک فایل تنها یک پروژه می توانید دانلود کنید. همچنین در نظر داشته باشید، اکانت تک فایل شامل فایل موسیقی پروژه نمی باشد.

 

۴- زیرنویس انگلیسی پکیج های سایت MasterClass به صورت چسبان(Hard Sub) می باشند. به این معنی که زیرنویس روی تصویر حک شده است و فایل مستقل srt ندارند.

 

۵- برای خارج کردن فایل های سایت از حالت فشرده لازم است از آخرین نسخه نرم افزار WinRAR استفاده نمائید. در غیر این صورت با خطا مواجه خواهید شد.

 

۶- امکان دانلود از طریق سرور برای کاربران میسر نیست و سایت های دانلودی که از محتوا تایم کد کپی برداری کنند، قطعا تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

۷- هر اکانت تایم کد متعلق به یک نفر می باشد. اشتراک یک اکانت بین چند نفر جایز نیست و اکانت مورد نظر بلاک خواهد شد.

 

۸- تایم کد تا زمانی که کاربر اشتراک دارد، خود را موظف می داند در صورت خرابی فایل، فایل را اصلاح کرده و لینک را برای کاربر ارسال کند. کاربر نیز موظف است تمامی فایل هایی که در طول اشتراک دانلود کرده را قبل از به اتمام رسیدن اشتراک خود چک کرده و از سلامت آن مطمئن شود.

به بیان دیگه در صورتی که بعد از پایان اشتراک کاربر متوجه خرابی فایلی شود، امکان ارائه لینک دانلود مجدد فقط یک بار امکان پذیر است و اگر تعداد بیشتری باشد نیاز به تمدید مجدد اکانت می باشد.

 

۹- تایم کد موظف است به تمامی تعهدات خود(نظیر امکاناتی که با خرید هر اکانت شامل کاربر می شود) که در صفحه راهنمای خرید اشتراک ذکر شده عمل نماید. چنانچه درخواست کاربری خارج از موارد ذکر شده باشد، تایم کد هیچ تعهدی در قبال اجرای آن ندارد. هرچند که تمام سعی خود را خواهد کرد تا رضایت کاربر در حیطه فعالیت های سایت ایجاد شود.

 

۱۰- تیم تایم کد همیشه پذیرای نقطه نظرات، پیشنهادات و بخصوص انتقادات سازنده شماست. بدیهی است انتظار می رود اظهارنظرها در بخش کامنت پست، پشتیبانی آنلاین و گروه تایم کد چه نسبت به فعالیت های سایت و چه در خصوص کاربران سایت با لحنی شایسته یک گفتگو اثر بخش و مفید ابراز شود.

تایم کد با کاربرانی که نظرات خود را به شکل توهین آمیز بیان می کنند برخورد خواهد کرد. در صورت مشاهده ادبیات ناشایست از سمت کاربر اکانت کاربر بی اخطار بسته و هزینه ای به کاربر خاطی عودت داده نخواهد شد.

همچنین چنانچه کلام ناشایستی از پشتیبانی سایت دریافت کردید، حتما مورد را برای رسیدگی برای ما ایمیل کنید.

 

۱۱- کاربر تا زمانی که اکانت خود را شارژ می کند می تواند از دسترسی به فایل های سایت داشته باشد. پس از انقضاء اکانت حتی اجازه دانلود مجدد از فایل هایی که قبلا دانلود کرده را نخواهد داشت. تا زمانی که مجدد اکانت خود را شارژ کند. بدیهی است که در تایم کد هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن اتفاقی فایل های دانلود شده از هارد شما ندارد. به این معنی که اگر فایلی را قبلا دانلود کرده باشید و به هر دلیلی از سیستم شما پاک شود. برای دانلود مجدد آن باید همچنان اشتراک فعال داشته باشید.

 

۱۲- تایم کد متعهد هست همیشه برای پشتیبانی فنی از راه های ارتباطی نظیر تلگرام – ایمیل و تلفن(ساعات اداری) پاسخگوی کاربران باشد. اما در خصوص پشتیبانی نرم افزاری تایم کد اقدام به تاسیس گروهی در تلگرام کرده است(گروه پرسش و پاسخ) که می توانید سوالات نرم افزاری خود را در آن قسمت مطرح کنید. ما تمام تلاش خود را می کنیم مشکلات شما را بی پاسخ نگذاریم اما تعهدی به پاسخ به تمامی سوالات نداریم. درواقع گروه پرسش و پاسخ، محلی است برای جمع کاربران تایم کد که بتوانند با یک دیگر در ارتباط باشند و از تجارب هم استفاده کنند.

 

۱۳- قالب های پاورپوینت و اینستاگرام غالبا بدون عکس هایی می باشند(به دلیل کپی رایت عکس ها) که در دمو نمایش داده می شوند. شما می بایست عکس یا فیلم خود را در قالب آماده جایگزین کنید.

برای ثبت علاقمندی ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید
whatsapp