خرید اشتراک شما از تایم کد به منزله پذیرفتن موارد زیر می باشد

 

۱- تمامی پروژه های دانلودی بدون موسیقی می باشند، مگر آنکه در متن پست عبارت “همراه با موسیقی” قید شده باشد.

 

۲- چنانچه پروژه دانلودی مربوط به شرکت MotionArray (فقط موشن اری) باشد، می توانید موسیقی متن آن را در بخش پروژه های درخواستی ثبت کنید.(برای اشتراک های یک ماه به بالا). تایم کد موظف می باشد موسیقی مربوطه را تهیه و جهت دانلود کاربر قرار دهد.

 

۳- با اکانت های تک فایل تنها یک فایل می توانید دانلود کنید. برای دانلود پکیج هایی که پارت بندی شده هستند می بایست اکانت ماهانه یا بالاتر تهیه کنید. همچنین در نظر داشته باشید، اکانت تک فایل شامل فایل موسیقی پروژه نمی باشد.

 

۴- زیرنویس انگلیسی پکیج های سایت MasterClass به صورت چسبان(Hard Sub) می باشند. به این معنی که زیرنویس روی تصویر حک شده است و فایل مستقل srt ندارند.

 

۵- برای خارج کردن فایل های سایت از حالت فشرده لازم است از آخرین نسخه نرم افزار WinRAR استفاده نمائید. در غیر این صورت با خطا مواجه خواهید شد.

 

۶- امکان دانلود از طریق VPS (سرور) برای کاربران میسر نیست.

 

۷- حق ورود همزمان به یک اکانت از چند IP(به طور همزمان) وجود ندارد. چرا که مشخص می شود یک کاربر، اکانت خود را با چندین نفر به اشتراک گذاشته است.

دقت نمایید چنانچه از اکانت خود در منزل و محیط کار استفاده می کنید. مشکلی برای اکانت شما پیش نخواهد آمد چرا که همزمان استفاده نمی کنید.

۸- کاربر تا زمانی که اکانت خود را شارژ می کند می تواند از دسترسی به فایل های سایت داشته باشد. پس از انقضاء اکانت حتی اجازه دانلود مجدد از فایل هایی که قبلا دانلود کرده را نخواهد داشت. تا زمانی که مجدد اکانت خود را شارژ کند. بدیهی است که در تایم کد هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن اتفاقی فایل های دانلود شده از هارد شما ندارد. به این معنی که اگر فایلی را قبلا دانلود کرده باشید و به هر دلیلی از سیستم شما پاک شود. برای دانلود مجدد آن باید همچنان اشتراک فعال داشته باشید.

لطفا برای استفاده از این بخش، وارد حساب کاربری خود شوید.