استوک فوتیج

استوک فوتیج چیست؟

استوک فوتیج تصاویر آماده ای هست که توسط تیم های فیلم برداری حرفه ای گرفته شده است و برای استفاده آسان در اختیار شما قرار گرفته است.

فوتیج آماده از کجا دانلود کنیم؟

وب سایت تایم کد فوتیج ها را در موضوعات متنوعی نظیر تایم لپس – طبیعت – حیوانات – مردم – حمل و نقل – مشاغل – اماکن تاریخی و مذهبی و غیره تهیه کرده است که نیاز هر تدوینگری را برآورده می سازد اما چنانچه به فوتیج بیشتری نیاز دارید می توانید با تهیه اشتراک از سایت مزرعه فوتیج به طیف متنوعی از انواع فوتیج آماده دسترسی داشته باشید.

کاربرد فوتیج آماده چیست؟

تصور کنید در حال تدوین یک تیزر تبلیغاتی هستید و نیاز به تایم لپس جمعیت در خیابان دارید. مسلما آماده سازی یک تیم فیلم برداری برای گرفتن چنین تصاویری هزینه های بالایی را برای شما در پی خواهد داشت. اینجاست که فوتیج آماده می تواند به شما کمک کنید. با جستجو در تایم کد به انواع تایم لپس بر می خورید که شما را از تصویربرداری بی نیاز می کند. یا تصور کرده اید برای گرفتم یک پلان طلوع تا غروب خورشید چه زمان و انرژی لازم است؟! فوتیج ها در این مواقع می توانند کمک چشم گیری در کاهش هزینه های تولید کنند.

برخی از فوتیج ها هم در تولید جلوه های ویژه و کامپوزیت قابل استفاده هستند. مانند فوتیج موشن گرافیک شامل بک گراند ها و انیمیشن های سه بعدی، فوتیج دود، گرد و خاک، شعله های آتش یا انفجار. اغلب این فایل ها دارای زمینه سیاه یا کروماکی هستند که شما با حذف با Blend فوتیج روی تصویر اصلی خود می توانید افکت انفجار را به صورت طبیعی در تصویر نهایی ایجاد کنید.

فوتیج ها در انواع کیفیت های HD – 4K و .. قابل دانلود می باشد. فرمت فایل ها اکثرا MOV یا MP4 می باشد که در تمامی نرم افزارهای تدوین نظیر پریمیر – فاینال کات پرو و افتر افکت قابل استفاده است.

استوک فوتیج ها معمولا دارای صدا نمی باشند و به صورت خام قابل استفاده هستند. و چون بیشتر در تیزر های تبلیغاتی استفاده می شوند دارای زمان کوتاهی هستند.

برای ثبت علاقمندی ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید