StockMusic.ir

دانلود 15 پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو

پپروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیودر این مطلب 15 پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو که بسیار جرفه ای و جداب هستند برای شما عزیزان قرار داده شده است با تایم کد همراه باشید….

داشتن جلوه های ویژه در موزیک ویدئوها می تواند باعث افزایش جذابیت و تاثیرگذاری موزیک می شود. استفاده از برنامه افترافکت برای طراحی انواع موزیک ویدیوها سبب شده است تا جلوه های ویژه بتوانند در بستر صوتی نیز مورد استفاده قرار بگیرند و جذابیت این بخش را دو چندان کنند. اما برای تولید یک موزیک ویدیو حرفه ای نیاز به افکت ها و جلوه های ویژه بسیار خاص و جذاب هستیم که طراحی و تولید آنها کاری بسیار زمان بر و سخت می باشد، به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می کنند تا از پروژه های آماده افتر افکت جهت ایجاد جلوه های ویژه و تغییر در آنها استفاده کنند. در این مقاله به بررسی 8 پروژه آماده موزیک ویدئو خواهیم پرداخت که می توان به راحتی آنها را از سایت تایم کد دانلود کرده و استفاده نمود.

1- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Ulson

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Ulson یکی از جذاب و ترین و زیباترین پروژه های طراحی شده توسط افترافکت می باشد. در این پروژه تصاویر به صورت اسلایدشو هایی با قابلیت اضافه کردن متن، دیده می شوند و می توانید به راحتی عکس ها و نوشته های خود را به جای آن قرار دهید. این پروژه بدون نیاز به پلاگین می باشد و با کیفیت بسیار بالا و خارق العاده ای می تواند به عنوان یک پروژه برای تولید موزیک ویدئو مورد استفاده قرار بگیرد. کیفیت این پروژه بسیار مناسب می باشد و ابعاد آن در حدود 1920X1080 است و همچنین این پروژه را می توانید در نسخه های مختلف افترافکت و از CS6 به بالاتر مشاهده و استفاده نمایید. حتی در بخشی از این پروژه می توانید دو یا چند تصویر را نیز در کنار هم قرار دهید و به این واسطه کار خود را بسیار جذاب و حرفه ای درآورید.

2- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Memoir

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Memoir یکی از زیباترین پروژه ها برای تولید انواع تیتراژ ها و یا موزیک ویدیوها می باشد. با این پروژه که بدون نیاز به پلاگین می باشد، شما می توانید به راحتی ویدئوها و یا تصاویر خود را در قالب یک فایل کامل به همراه افکت های نمایشی بسیار جذاب به نمایش درآورید. این فایل دارای ابعاد تصویری 1920X1080 می باشد و می تواند بیش از 13 بخش برای قرارگیری تصویر و ویدئو و 13 بخش مختلف برای قرارگیری متن را در اختیار شما قرار دهد. همچنین این پروژه را می توانید توسط نسخه های CS5.5 به بالا مشاهده و ویرایش نمایید. قابلیت شخصی سازی افکت ها در کنار ویرایش و همچنین تنوع بسیار بالا آنها می تواند به شما کمک کند تا بتوانید یک ویدیو بسیار عالی و زیبا را خلق کنید.

3- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو با افکت فوکوس Focus

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو با افکت فوکوس Focus یکی از زیباترین و در عین حال چشم نوازترین پروژه های آماده افترافکت می باشد که کاربران می توانند در آن ویدئوها و عکس های خود را قرار دهند. این پروژه دارای بیش از 10 قاب برای قرار دادن ویدئو و عکس می باشد و می تواند با داشتن افکت های بسیار خاص و حرفه ای فایل های شما را بسیار جذاب و حرفه ای جلوه دهد. ویژگی اصلی این پروژه نیازمند نبودن آن به پلاگین می باشد و می تواند سبب جذابیت بسیار بالای آن شود. در این پروژه شما می توانید تمام اجزای آن، از جمله افکت ها، تصاویر، متن ها و حتی موزیک پس زمینه را نیز به راحتی عوض کنید و آن را کاملا اختصاصی نمایید.

4- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو با موسیقی Carol

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو با موسیقی Carol به عنوان یک پروژه زیبا با جلوه های ویژه بسیار جذاب شناخته می شود، در این پروژه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به پلاگین بخش های مختلف آن را شخصی سازی کنید و یا به واسطه استفاده از عکس ها و فیلم ها و نوشته های خود آن را به سلیقه خود نزدیک نمایید. این پروژه دارای رزولوشن 1920X1080 می باشد و می تواند توسط نسخه های مختلف افترافکت و از CS5 به بالا مورد استفاده قرار بگیرد. این پروژه افکت های نمایشی بسیار زیبایی برای تصاویر دارد و می توان به راحتی آنها را ویرایش نمود، همچنین قرار دادن چندین تصویر در یک قاب از ویژگی های این پروژه آماده افترافکت است.

5- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Celebration

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Celebration به شما این امکان را می دهد تا تصاویر و ویدئوهای خود را با رنگ ها و متن های بسیار جذاب تزئین کنید و از آن برای تولید انواع اسلایدشوهای جذاب استفاده کنید. این پروژه با داشتن رنگ ها و طرح های مختلف و همچنین گرافیک و افکت های بسیار جذاب می تواند به عنوان یک پروژه آماده کامل مورد استفاده قرار بگیرد. نیازمند نبودن این پروژه به پلاگین خاص و همچنین توانایی ویرایش تمام بخش های آن باعث شده است که بتوان مانور بسیاری بر روی بخش های آن داد و آن را به راحتی شخصی سازی کرد. این پروژه در حدود بیش از 30 بخش برای قرار دادن فیلم و تصویر در اختیار کاربران خود قرار می دهد و از طرفی نیز می تواند بر روی نسخه های مختلف افترافکت و از سری CS5.5 به بالا اجرا شود.

6- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Sierra

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Sierra یک پروژه بسیار جذاب و چشم نواز است که می تواند برای پروژه های مختلفی همچون تولید موزیک ویدئو و یا اسلایدشو مورد استفاده قرار بگیرد. این پروژه نیازمند هیچگونه افزونه ای نیست و با داشتن افکت ها و ترانزیشن های بسیار جذاب می تواند میزبان تصاویر و ویدئو های شما باشد. همچنین در این پروژه آماده بخش های بسیاری قرار داده شده است تا بتوانید به همراه افکت های بسیار جذاب و زیبا از متن نیز در پروژه خود استفاده کنید. این پروژه بیش از 10 اسلایدشو متفاوت و جذاب را با قابلیت شخصی سازی بسیار بالا به کاربران خود هدیه می دهد. همچنین این پروژه دارای ابعاد 1920X1080 می باشد و می تواند بر روی نسخه های مختلف افترافکت و از سری CS5.5 به بالا مورد استفاده قرار بگیرد.

7- پروژه آماده افترافکت اسلایدشو Celluloid

پروژه آماده افترافکت اسلایدشو  Celluloid یک پروژه بسیار جذاب و حرفه ای می باشد که اگر به دنبال خلق یک اسلایدشو و یا یک موزیک ویدئو جذاب هستید، می تواند بسیار کمک حال شما باشد. این پروژه بیش از 10 اسلاید مختلف را در اختیار شما می گذارد، تا بتوانید به راحتی فیلم ها و تصاویر خود را در آن قرار دهید، همچنین نیازمند نبودن این پروژه به پلاگین و قابلیت استفاده آن بر روی نسخه های مختلف افترافکت، باعث جذابیت آن شده است. قابلیت شخصی سازی و همچنین زیبا بودن افکت های نمایشی آن باعث شده است که بتوانید به راحتی آن را شخصی سازی کنید و از آن در پروژه های خود استفاده کنید.

8- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Boulevard

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو Boulevard به شما کمک می کند تا بتوانید جلوه تازه ای را به عکس ها و فیلم های خود بدهید. این پروژه افکت های بسیار زیادی دارد و می تواند تصاویر و متن های شما را در 10 اسلاید مختلف به نمایش بگذارد. رزولوشن این پروژه 1920X1080 می باشد و به دلیل نیازمند نبودن آن به پلاگین های مختلف سبب می شود که بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.افکت های بسیار جذاب این پروژه که در کنار یک بخش مشکی رنگ برای شما ظاهر می شود می تواند باعث جذابیت پروژه شما شود.

9- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو My Way

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو My Way یکی از زیباترین و در عین حال جذاب ترین پروژه های افترافکتی می باشد که با تلفیق عکس ها و افکت های نوری بسیار زیاد توانسته جذابیت بسیار زیادی را به وجود آورد. در این پروژه شما می توانید به راحتی عکس ها و فیلم های خود را به همراه متن های آماده و افکت های بسیار زیاد ایجاد کنید. ترانزیشن های این کلیپ به صورت آهسته می باشد و حالت محو شوندگی بسیار جذابی را به کاربران هدیه می دهند. این پروژه برای تولید انواع کلیپ های ویدئوی بسیار جذاب و حرفه ای می باشد و به دلیل نیاز نداشتن آن به افزونه خاصی در افتر افکت می تواند قابلیت شخصی سازی بسیاری را به کاربران خود هدیه دهد.

10- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو First Love Gallery

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو First Love Gallery به شما کمک می کند تا بتوانید یک آلبوم خاطره انگیز از عکس های خود ایجاد کنید. این کلیپ آماده که به صورت گالری از عکس ها به همراه افکت های نوری بسیار جذاب ایجاد شده است، می تواند به شما این امکان را بدهد تا بتوانید تصاویر و متن های خود را در قالب یک فیلم جذاب کوتاه آماده کنید. حرکت تصاویر در این کلیپ، همانند رد شدن عکس ها از روی یکدیگر می باشد که می تواند زیبایی این پروژه را افزایش دهد. همچنین داشتن قابلیت شخصی سازی بسیار بالا و توانایی تغییر در ترانزیشن ها و افکت ها باعث شده است که بتوانید هر آنچه نیاز دارید در این پروژه ایجاد کنید.

11- پروژه افترافکت اسلایدشو نگاتیو

پروژه افترافکت اسلایدشو نگاتیو  می تواند به شما در خلق کلیپ های بسیار زیبا کمک کند. این پروژه که بیش از 13 بخش برای قراردادن عکس و فیلم و بیش از 25 بخش زیبا برای قرار دادن متن در اختیار کاربران خود قرار داده است، با افکت های نوری زرد و قرمز بسیار جذابی تزئین شده است. زمانی که شما در حال نمایش عکس های خود هستید، افکت های رنگی بر روی تصاویر حرکت می کنند، که می توانند زیبای کلیپ شما را دوچندان کنند و کیفیت آن را بسیار افزایش دهند. تصاویر این پروژه به صورت کاملا آرام و به صورت محو شوندگی از صفحه خارج می شوند و تصاویر بعدی را به کاربران نشان می دهند. این پروژه افترافکت می تواند حتی در برخی از بخش های خود دو تصویر را همزمان به تصویر بکشد و زیبایی کار شما را دو چندان کند.

12- پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو قدیمی

پروژه آماده افتر افکت موزیک ویدیو قدیمی به شما این امکان را می دهد تا تصاویر و فیلم های خود را در قاب فیلم های قدیمی دوربین های آنالوگ نشان دهید. داشتن افکت های حرکتی و متنی بسیار زیبا سبب شده است که بتوانید یک آلبوم عکس بسیار جذاب و حرفه ای را به نمایش بگذارید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. افکت های تیره و نورهای به کار رفته در این پروژه حالت نوستالژی بسیار زیبایی را در این پروژه به وجود آورده است. نیاز داشتن این پروژه افترافکت به افزونه خاصی و قابلیت شخصی سازی تمام بخش های آن از ویژگی های خارق العاده آن می باشد.

13- پروژه آماده افترافکت فریم های قدیمی

پروژه آماده افترافکت فریم های قدیمی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی کلیپ های عکس و فیلم بسیار زیبایی را با حال و هوای فیلم های قدیمی ایجاد کنید. این پروژه با داشتن افکت های خاص و بسیار زیبا همانند عبور تصاویر به صورت پشت سرهم و داشتن جلوه های نوری خاص، می تواند حال و هوای تازه ای را به پروژه شما بدهد.ترانزیشن های طراحی شده در این پروژه به صورت حرکتی می باشد و هر قاب بعد از نمایش محتوای خود با عوض شدنش به صورت افقی، قاب بعدی را نشان می دهد. این پروژه نیازمند هیچگونه افزونه ای نیز نمی باشد و می تواند با داشتن قابلیت شخصی سازی افکت های نوری، زیبایی کار شما را دو چندان کند.

14- پروژه آماده افترافکت ویدیو اسلاید

پروژه آماده افترافکت ویدیو اسلاید به شما اجازه می دهد تا از روش های جدیدی تصاویر و فیلم های خود را به نمایش بگذارید. این پروژه که همانند بخش های مختلف یک تصویر بر روی دیوار می باشد، به شما اجازه می دهد تا تصاویر و فیلم های خود را به صورت قاب شده و چسبیده بر روی یک دیوار مشاهده کنید. این پروژه افکت های حرکتی و نوری بسیاری خاصی دارد که نیاز به هیچگونه افزونه ای برای نمایش آنها نمی باشد. همچنین شما می توانید در این پروژه بیش از 35 عکس و فیلم مختلف و همچنین بیش از 25 بخش برای متن های خود در نظر بگیرید. افکت های نوری این پروژه بسیار زیبا و جذاب می باشد و می تواند بسته به نیاز شما تغییر کند.

15- پروژه آماده افترافکت : موزیک ویدیو پارالاکس

پروژه آماده افترافکت : موزیک ویدیو پارالاکس یکی از زیباترین پروژه ها برای طراحی انواع اسلاید شوهای تصویری می باشد. این پروژه که پس زمینه ای با حال و هوای تصاویر دوربین های قدیمی را در اختیار کاربران میگذارد، با ترانزیشن های جذاب و زیبای خود می تواند تصاویر و ویدئوهای شما را بسیار جذاب و حرفه ای نشان دهد. در این پروژه هر قاب متفاوت از قاب قبلی حرکت می کند و افکت های نوری بسیار گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پروژه افزونه ای نیاز ندارد و نسخه های مختلف افترافکت از cs5.5 به بالا می توانند این پروژه را اجرا و استفاده نمایند.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

4.5 / 5. 2

ارسال دیدگاه

بازگشت
پشتیبانی تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تلفن
دیگر وب سایت های ما
یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید