دانلود فوتیج آماده پریمیر【40000 پروژه حرفه ای】

فوتیج چیست؟

در صنعت فیلم سازی به هر متریال خام و اورجینال که هیچ افکتی روی آن اعمال نشده باشد فوتیج گفته می شود و خرید فوتیج نوسط گروه های فیلم برداری انجام شده و به عنوان راش در اختیار تدوین گر قرار می گیرند. اما همیشه نیاز نیست برای دسترسی به یک تصویر خاص گروه فیلم برداری تدارک ببینید و هزینه گزاف کنید. می توانید از متریال و فوتیج های آماده استفاده کنید.

تایم کد بانک جامعی از متریال های آماده تصویری برای شما جمع آوری کرده است که می توانید در تدوین ویدئو کلیپ ها، تیزر های تبلیغاتی و حتی فیلم های سینمایی استفاده کنید.

دانلود فوتیج رایگان پریمیر

شما با خرید اکانت سایت تایم کد، می توانید، فوتیج رایگان پریمیر را به صورت نا محدود از سایت انجام دهید.

استوک فوتیج ها در انواع کیفیت های HD – 4K و .. قابل دانلود می باشد. فرمت فایل ها اکثرا MOV یا MP4 می باشد که در تمامی نرم افزارهای تدوین نظیر پریمیر – فاینال کات پرو و افتر افکت قابل استفاده است. فوتیج ها اکثرا دارای صدا نمی باشند و همانطور که گفته شد به صورت خام قابل استفاده هستند. و بخاطر اینکه اکثرا در تیزر های تبلیغاتی استفاده می شوند دارای زمان کوتاه تری نسبت به پروژه های آماده هستند.

همچنین در این بخش از سایت می توانید به دنیایی از پروژه آماده افتر افکتپروژه آماده پریمیر – فاینال کات پرو – داوینچی ریزالو – بک گراند های موشن گرافیک – قالب های گرافیکی لایه باز دسترسی داشته باشید. طیف متنوعی از کلیپ های تصویری با موضوعات متنوعی نظیر تایم لپس – طبیعت – حیوانات – مردم – حمل و نقل – مشاغل – اماکن تاریخی و مذهبی و غیره تهیه کرده است که نیاز هر تدوینگری را برآورده می سازد.

با خرید اشتراک تایم کد به تمامی قسمت های سایت دسترسی خواهید داشت و هزاران پروژه آماده را می توانید دانلود نمایید.

بازگشت
پشتیبانی تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تلفن
دیگر وب سایت های ما
یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید