StockMusic.ir

دانلود دوره آموزش بازیگری توسط هلن میرن Masterclass – Helen Mirren Teaches Acting

دیم هلن میرن (به انگلیسی: Dame Helen Mirren) بازیگر انگلیسی می‌باشد. او یک بار برنده جایزه اسکار چهار بار برنده جایزه انجمن بازیگران نمایش، چهار بار بفتا، سه بار جایزهٔ گلدن گلوب و چهار جایزه امی ادواردز را در طول حرفه بازیگری خود دریافت کرده‌است.

هلن میرن کار خود رادر تئاتر با پیوستن به گروه سلطنتی شکسپیر در سال ۱۹۶۶ آغاز کرد و همچنان در کار تئاتر فعال است و در سال ۱۹۹۴ در تئاتر برادوی به روی صحنه رفت.

او همچنین چندین سریال تلویزیونی بازی کرده که در میان آن‌ها می‌توان به مظنون شماره یک اشاره کرد که در آن نقش کارآگاه تنسون را بازی می‌کند که برایش جایزه بفتا هم گرفته‌است و در سال ۲۰۰۷ برای آخرین قسمت این سریال جایزه امی دریافت کرد.

آخرین فیلمی که در حال ساخت دارد هیچکاک ساشا گرواسی است که در کنار آنتونی هاپکینز که در نقش آلفرد هیچکاک بازی می‌کند نقش آلما همسر هیچکاک را نقش آفرینی خواهد کرد. او همچنین در فیلم‌هایی مانند اینکهارت، ملکه،ساحل پشه، زیبایی موازی بازی کرده‌است.

مختصری از سر فصل های آموزشی ورک شاپ بازیگری هلن میرن

سفر به تئاتر
تمرینات گروهی بدن و بیان
انتخاب نقش
تحلیل فیلمنامه
ساختن شخصیت
تحقیق در مورد کاراکتر
رفتار کاراکتر
تکنیک های بازیگری در سینما
بررسی بازیگری فیلم ملکه
کار با نویسنده و کارگردان ها
ناتورالیسم در بازیگری

و….

محصول: MasterClass
زبان: انگلیسی (بدون زیرنویس)
28 درس.
همراه با فایل تمرین PDF.
کیفیت : 1920.1080

 

اختصاصی تایم کد : این محصول برای اولین بار به صورت اختصاصی توسط وب سایت تایم کد از خریداری شده است. لطفا جهت حمایت از ما و قرارگیری دیگر محصولات این شرکت،  از کپی این محصول خودداری نمائید.

 

 

 

به این پست چه امتیازی می دهید؟

لطفا برای استفاده از این بخش، وارد حساب کاربری خود شوید.