StockMusic.irGraphicFarm.ir

دوره آموزش افترافکت و پریمیر در ده جلسه به صورت آنلاین

دوره آموزش افترافکت و پریمیر در یک هفته به صورت آنلاین

آشنایی با گرافیک و همچنین تسلط به نرم افزار افتر افکت این امکان را فراهم می کند تا بتوانید به دنیای تبلیغاتی و ساخت تیزر های موشن گرافیک وارد شوید. کاربرد افتر افکت تنها در ساخت تیزر های تبلیغاتی خلاصه نمی شود، این روز ها تاثیر این نرم افزار ها در موزیک ویدئو ها، وله ای تلویزیونی، جلوه های ویژه کامپیوتری، کلیپ های عروسی و حتی کلیپ های مراسم مذهبی نیز می توان مشاهده کرد.

شاید به همین دلیل هست که تایم کد همه روزه پیام های متعددی را از جانب کاربرانی که خواهان برگزاری کلاس های خصوصی آموزش افترافکت می باشند را دریافت می کند. متاسفانه مشغله های کاری مانع از زمان بندی دقیق برای برگزاری این دست کلاس ها می شد تا اینکه به پیشنهاد چند تن از عزیزان شهرستانی، تصمیم به برگزاری کلاس های آنلاین گرفتیم. و خوشبختانه طی چند دوره ای که از سر گذراندیم، شاهد خروجی قابل قبولی بودیم. به همین جهت تصمیم گرفتیم این امکان را در اختیار عموم همراهان تایم کد قرار دهیم. در ادامه به شرح دوره آموزش افترافکت و پریمیر خواهیم پرداخت.

برای مشاهده و دانلود مجوعه آموزش های افترافکت بر روی لینک آموزش افترافکت کلیک نمایید

شیوه برگزاری کلاس ها :

کلاس های آموزش افترافکت به صورت آنلاین و تصویری برگزار می شود. ضمن اینکه پس از هر جلسه، فایل تصویری مربوطه جهت دانلود برای هنرجو ارسال می شود. هنرجو می تواند بارها و بارها فایل تصویری جلسه را مشاهده کرده و نکات گفته شده را مرور نماید.

در پایان هر کلاس، تمرینی ارائه می شود که شرط برگزاری جلسه بعد، حل این تمرین بوده و تا زمانی هنرجو تمرین های لازم را انجام نداده باشد، جلسه بعدی تشکیل داده نخواهد شد.

مدت زمان: 

نرم افزار پریمیر 5 جلسه – نرم افزار افتر افکت 10 جلسه. هر جلسه یک ساعت و نیم.

پیش نیاز ها :

این دوره نیاز به پیش نیازی ندارد. ولی بهتر است آشنایی نسبی با نرم افزار فتوشاپ را داشته باشید. در غیر این صورت مجبور خواهیم بود یک تا دو جلسه را به آموزش این نرم افزار اختصاص دهیم.

سرفصل دروس پریمیر:

– آشنایی با محیط نرم افزار
– آشنایی با ابزار ویرایش فیلم
– آشنایی با ابزار ویرایش صدا
– بررسی پنجره مانیتور
– بررسی پنجره افکت و کار با پریست ها
– آشنایی با ابزار تایپ در پریمیر و ساخت تایتل
– بررسی پنجره افکت کنترلر
– شناخت انواع Blend Mode ها و کار با فوتیج های مرتبط
– کار با ماسک در پریمیر
– آموزش اصلاح رنگ و نور در پریمیر
– آموزش صداگذاری در پریمیر
– آموزش کار با LUT در پریمیر
– آموزش کار با انواع پروژه آماده پریمیر، ترنزیشن و پریست

مشاهده سوابق مدرس در سایت رسمی خانه سینما (ایسفا)

جهت ثبت نام با ایمیل info@timecode.ir و یا آی دی تلگرام timecode_ir@ در ارتباط باشید.

جهت آموزش ساخت تیزر روی آموزش ساخت تیزر با افتر افکت کلیک کنید.

چرا نباید در این دوره ثبت نام کنید؟!!!

بله، غلط تایپی  نیست! درست نوشتیم و شما نیز درست خوانید! تایم کد طی این سال ها سعی کرده پکیج جامعی از آموزش های افتر افکت را در اختیار کاربران خود قرار دهد. آموزش هایی که از صفر تا صد شما رو جلو خواهد برد. اما متاسفانه اغلب کاربران دنبال راه میان بر هستند. تاکید می کنیم کمی صبر و حوصله به خرج دهید تا نیاز به کلاس خصوصی و هر گونه اموزش دیگر نداشته باشید.

ما استاد نیستیم، اما شما می توانید یک استاد شوید!

این روزها به مدد دنیای وب و بخصوص تلگرام، همه عزیزانی که دوره های آموزشی که در سطر بالا به آن اشاره شد را مرور کرده اند، یک پکیج آموزش افترافکت منتشر و اغلب استاد نامیده می شوند! عزیزان اگر کمی حوصله به خرج دهید و چند عنوان از آموزش های شرکت Lynda، Udemy، SkillShare , … را مشاهده نمائید، خواهید دید که 99% آموزش های منتشر شده فارسی، در واقع برگردانی ناشیانه از این دست آموزش ها می باشد.

کافی است کمی حوصله داشته باشید و آموزش های انگلیسی را مرور کنید. درک و فهم این آموزش ها نیاز به تسلط کامل به زبان انگلیسی ندارد. پس نگران مبحث زبان نباشید.

اگر میخواهید استاد حرفه ای افتر افکت شوید در کلاس های ما ثبت نام نکنید!

این بار هم درست خوانید. متاسفانه یا خوشبختانه نمی توانیم به راحتی دیگران دروغ بگوییم. روال کار این چنین است: ما آموزش ها و تکنیک های جدید را از سایت های خارجی نظیر YouTube , Vimeo و … می بینیم. احتمالا برداشت نصفه نیمه ای از آن کرده و سپس آن را به شما منتقل خواهیم کرد. این روالی است که اکثر آموزش های فارسی طی می کنند. که البته ایرادی هم به آن وارد نیست. اما اگر دایه حرفه ای شدن را دارید، باید این فرد واسط را حذف کنید و خودتان دست بکار شوید. تا همیشه در سریع ترین زمان ممکن از جدیدترین تکنیک ها مطلع شوید.

چرا ما؟!

ما قرار است موتور محرکه ای باشیم برای شما تا به دنیای جلوه های ویژه و موشن گرافیک قدم بگذارید. سپس این شما هستید که تصمیم می گیرید تبدیل به یک حرفه ای شوید یا تنها یک Copyو Paste کار قابل قبول! سعی می کنیم این اعتماد به نفس را به شما بدهیم تا در آینده بتوانید به تنهایی یکی از بهترین ها باشید.

ما شما را وارد دنیای افتر افکت و ساخت تیزر های موشن گرافیک می کنیم. اما ماندن در این عرصه تنها از عهده ی خود شما بر خواهد آمد.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

4.3 / 5. 15

نظرات

ارسال دیدگاه

بازگشت
پشتیبانی تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تلفن
دیگر وب سایت های ما
یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید