StockMusic.ir

دانلود 15 پروژه لوگوموشن آماده رایگان

دانلود لوگوموشن آماده رایگانلوگوموشن یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین نوع موشن گرافیک است که از آن با هدف نمایش برند و نام شرکت یا موسسه استفاده می گردد. در این نوع از موشن گرافیک که افکت های بسیار زیبا با طراحی جذاب و شگفت انگیز خلق می کند به راحتی می تواند توجهات مختلف را به سمت برند، محصول و یا خدمات کاربر جلب نماید. به جرات می توان گفت لوگو موشن در مقایسه با بسیاری شیوه های دیگر تبلیغاتی طراحی گرافیکی بسیار جذاب تری دارد و در واقع هرچقدر طراحی و ابزارهای به کار رفته در این زمینه حرفه ای تر و جالب تر باشد مخاطبان آن احساس مثبت تر و اعتماد بیشتری نسبت به تبلیغات مربوط به آن دارند.

در این مطلب می‌خواهیم 15 نمونه از بهترین قالب های لوگوموشن آماده که در سایت تایم کد به صورت رایگان موجود می‌باشد را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید

1- پروژه لوگوموشن آماده الکتریسیته Electric Glossy Logo Reveal

پروژه لوگوموشن آماده الکتریسیته Electric Glossy Logo Reveal یک قالب بسیار زیبا برای ساخت لوگوموشن به صورت الکتریکی و با افکت نئون و رعد و برق می‌باشد. در این پروژه ، با افزودن لوگو درون قالب جریان الکتریسیته از چند جهت به لوگو بخورد کرده و با افکت نئون لوگوی شما ظاهر می شود و انعکاس آن بر روی زمین می افتد. این پروژه لوگوموشن آماده رایگان با 1920X1080 HD محصول شرکت MotionArray می‌باشد و سازگار با After Effects CC 2019 است.

2- پروژه لوگوموشن آماده Quick And Simple Logo Reveal

پروژه لوگوموشن آماده Quick And Simple Logo Reveal در چند قالب بسیار زیبا برای ساخت لوگوموشن می‌باشد. این لوگوموشن آماده رایگان با رزولوشن 1920X1080 HD محصول شرکت MotionArrayمی‌باشد و سازگار با ی است.

در این زمینه این پروژه را نیز مشاهده کنید: موشن گرافیک آماده

3- پروژه لوگو آماده مخصوص افترافکت Logo Reveals

اگر به دنبال یک پروژه آماده افتر افکت هستید که در آن چندین لوگو موشن وجود داشته باشد ما به شما پروژه لوگو آماده مخصوص افترافکت Logo Reveals که در آن 8 نوع نمایشگر لوگو در 16 ورژن وجود دارد. این لوگوموشن که با رزولوشن 1920X1080 و مدت زمان 7 ثانیه است توسط کمپانی VideoHive ساخته شده است و سازگار با افترافکت نسخه CC 2014 و بالاتر می‌باشد.

4- پروژه آماده افترافکت دفترچه یادداشت Notebook Logo Intro

پروژه آماده افترافکت دفترچه یادداشت Notebook Logo Intro ، پروژه کاربردی جهت ساخت لوگوموشن بر روی دفتر یادداشت می باشد. این پروژه شامل یک دفترچه یادداشت سه بعدی است که در روی جلد آن می توانید لوگوی خود را به نمایش بگذارید. این پروژه آماده که فقط 1 جا برای قرار دادن لوگو دارد با رزولوشن 1920X1080 HD محصول شرکتMotionArray می‌باشد و سازگار با After Effects CC 2019 است.

5-  پروژه آماده لوگوموشن پارازیت Glitch Logo

پروژه آماده لوگوموشن پارازیت Glitch Logo پروژه ساده و زیبا جهت ساخت نمایش لوگو با افکت خرابی سیگنال بصورت دیجیتالی می باشد. افکت های قطعی سیگنال و پارازیت یکی از محبوب ترین افکت های انیمیشنی در میان کاربران است.در این پروژه آماده موشن گرافیک رایگان 4 محل برای قرارگیری عکس یا فیلم دلخواه و 2 محل برای قرارگیری متن دلخواه قرار دارد.

6- پروژه آماده لوگوموشن ساده Quick Logo

اگر به دنبال این هستید که برای لوگوی خود یک لوگوموشن ساده و در عین حال زیبا داشته باشید پیشنهاد میکنیم از پروژه آماده لوگوموشن ساده Quick Logo برای نمایش لوگوی خود استفاده نمایید. این لوگوموشن که دارای سه نسخه متفاوت است دارای ظاهری ساده و زیبا می‌‌باشد که توسط شرکت Motion Array ارائه شده است. این لوگوموشن با رزولوشن 1920X1080 سازگار با افترافکت نسخه CC 2014 و بالاتر است.

7- پروژه آماده لوگوموشن Liquid Logo Reveal

پروژه آماده لوگوموشن Liquid Logo Reveal ، پروژه زیبا در سبک فلت و موشن گرافیک برای ساخت تیزر نمایش لوگو با افکت مایع است. در این پروژه افکت آب یا مایع بصورت انیمیشنی وسط صفحه شروع به چرخش کرده و پس چرخش در جهت های مختلف لوگوی شما را تشکیل داده و آن را نمایش می دهد. افکت های مایع در این پروژه از قبل ایجاد شده اند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوگوی خود را در بخش مربوطه بگذارید و رندر کنید. از قسمت تنظیمات می توانید رنگبندی پروژه را بطور کامل کنترل کنید. اگر علاقمند به ساخت کلیپ نمایش لوگو بصورت فلت و موشن گرافیک هستید، پیشنهاد میکنم این پروژه را از دست ندهید. این پروژه لوگوموشن با رزولوشن 1920X1080 HD دارای 1 محل برای قرارگیری متن دلخواه و 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه است.

8- پروژه آماده لوگوموشن دود رنگی Rainbow Smoke Logo

اگر می خواهید لوگوی برند خود را با زیبایی خاصی به نمایش دهید، پیشنهاد میکنیم از پروژه آماده لوگوموشن دود رنگی Rainbow Smoke Logo برای این کار استفاده کنید. این لوگوموشن یک قالب ویدیویی آماده با ظاهری خیره کننده با موشن ظاهر شدن لوگو با دود رنگی برای انیمیشن نشان برند می باشد. این لوگوموشن زیبا که محصول شرکت MotionArray میباشد و دارای رزولوشن 1920X1080 HD است یک 1 محل برای قرارگیری متن دلخواه و 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه دارد.

9-پروژه لوگوموشن White Logo

پروژه لوگوموشن White Logo یک قالب ویدیویی آماده حرفه ای و جذاب با افکت زیبا برای رونمایی از نشان برند می باشد. این لوگوموشن با زمینه سفید رنگ و جذاب لوگو را به صورت بسیار زیبا نشان میدهد.پروژه لوگوموشن White Logo برای برندهایی که لوگوی رنگ های روشن دارند بسیار جذاب است. این لوگوموشن با رزولوشن 1920X1080 محصول شرکت Motion Array می‌باشد و با After Effects CS6 و بالاتر سازگار است.

10- پروژه آماده لوگوموشن مهر Wax Stamp Logo

اگر به دنبال یک لوگوموشن بسیار زیبا و کلاسیک هستید پیشنهاد ما استفاده از پروژه آماده لوگوموشن مهر Wax Stamp Logo است. این لوگوموشن بسیار زیبا و کلاسیک در واقع یک موم سه بعدی بر روی پاکت است که لوگوی شما با مهر روی آن موم ثبت می‌شود. لوگوموشن مهر Wax Stamp Logo با رزولوشن 1920X1080 HD محصول شرکت MotionArray می‌باشد و سازگار با After Effects CC 2015 است. این لوگوموشن کلاسیک 1 محل برای قرارگیری متن دلخواه و 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه دارد.

11- پروژه آماده لوگوموشن کارتونی Liquid Logo Reveal

پروژه آماده لوگوموشن کارتونی Liquid Logo Reveal یک لوگوموشن زیبا و ساده انمیشنی است که به لوگوی شما ظاهری بسیار شیک و زیبا میبخشد. استفاده از این لوگوموشن بسیار آسان است. شما توانید بدون نیاز داشتن به پلاگینی خاص به راحتی روی این لوگوموشن تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. با استفاده از این لوگوموشن خلاقانه در تیزرها و ویدیوهای تبلیغاتی می توانید بینندگان خود را متحیر کنید.

12-  پروژه آماده لوگوموشن نمایش تابلو شرکت Office Door Sign Mockup

اگر به دنبال یک لوگوموشن زیبا و جالب و خلاقانه برای نمایش لوگوی برند خود هستید پیشنهاد ما پروژه آماده لوگوموشن نمایش تابلو شرکت Office Door Sign Mockup است. این لوگوموشن زیبا که لوگوی شما را به شکل تابلوی شرکتی و به صورت شیشه ای نمایش میدهد یک لوگوموشن شیک و خلاقانه است که می تواند برای بننده جالی باشد. ویژگی خاص این لوگوموشن طبیعی جلوه دادن آن است.

13- پروژه آماده لوگوموشن کارتونی سکه Coin Logo

اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که برایتان کارهای فانتزی و کاتونی بسیار جذاب و دوست داشتنی است و دوست دارید لوگوی خود را با این سبک و سیاق نشان دهید پیشنهاد ما استفاده از پروژه آماده لوگوموشن کارتونی سکه Coin Logo برای نمایش لوگوی برندتان است. این لوگوموشن جالب و دوست داشتنی که محصول شرکت MotionArray است با رزولوشن 1920X1080 HD می‌باشد.

14- پروژه آماده لوگوموشن کارتونی Spline Logo

یکی دیگر از لوگوموشن های جالب و زیبا برای نمایش لوگوی برند لوگوموشن کارتونی Spline Logo است. این لوگوموشن فانتزی و زیبا محصول کمپانی MotionArray می‌باشد و دارای رزولوشن 3840X2160 4K است. همچنین در این لوگوموشن 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه وجود دارد.

15- پروژه آماده لوگوموشن رایگان سه بعدی Hi-Tech LED Logo

لوگوموشن رایگان سه بعدی Hi-Tech LED Logo یک لوگوموشن با طراحی زیبا و پویانمایی حرفه ای است.  این لوگوموشن دارای یک آرم سه بعدی با چراغ های LED  درخشان نئون برجسته است. این لوگوموشن سه بعدی 1 محل برای قرارگیری لوگو دارد و میتواند یک ابزار قدرتمند برای معرفی برند شما شود. با این لوگوموشن جذاب میتوانید مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

در این مطلب سعی کردیم 15 لوگوموشن آماده که می‌توانید به صورت رایگان از سایت تایم کد دانلود کنید را معرفی کنیم و ویژگی های بارز هر کدام را برایتان شرح دهیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را در امر معرفی بهتر برند و لوگویتان کمک و راهنمایی کرده باشیم. شما هم میتوانید پس از دانلود و استفاده از هر کدام از این لوگوموشن ها در زیر همین پست کامنت بگذارید و بگویید که چقدر از این پروژه های آماده رایگان رضایت داشتید.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

4.1 / 5. 14

نظرات

ارسال دیدگاه

برای ثبت علاقمندی ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

یکی از روش های زیر را برای بازیابی رمز عبور انتخاب کنید