دانلود مجموعه موکاپ ست اداری GraphicRiver – Flat Identity/ Branding Mockup

Flat-Identity-Branding-Mockupموکاپ ها (Mockup) ابزارهای مفیدی برای ارائه پیش نمایشی از نمونه کار های طراحان، جهت ارائه به مشتریان خود می باشند. این فایل ها، قالب های آماده ای با پسوند PSD می باشند که قابلیت جایگزینی با تصاویر دلخواه شما را دارند. تصور کنید به عنوان یک گرافیست، طراحی یک لیبل برای یک قوطی محصول را طراحی کرده اید ، برای این منظور می توانید با کمک فایل موکاپ ، طرح لیبل خود را بر روی یک بطری واقعی انداخته تا مشتری کار نهایی را بصورت سه بعدی و واقعی مشاهده کند . موکاپ ها در موضوعات مختلفی چون جعبه محصول ، کارتهای ویزیت ، پرچم ، پوستر ، لوگو ، ست اداری ، کاتالوگ و بروشور ، موبایل و تبلت ، کارت تبریک و … طبقه بندی می شوند و این بدان معناست که در هر یک از موضوعات فوق ، می توانید طرح خود را بصورت سه بعدی و واقعی برای مشتری نمایش دهید.

امروز تایم کد مجموعه کامل موکاپ های ست اداری شرکت گرافیک ریور را جهت دانلود رایگان برای شما کاربران عزیز تهیه کرده است. امیدواریم بتوانید با این مجموعه پرزنت بهتری از کارهای خود، نزد مشتریانتان داشته باشید.

مجموعه موکاپ ست اداری GraphicRiver – Flat Identity/ Branding Mockup شامل موارد زیر می باشد:

3 فایل PSD
رزولیشن 4976.7500
دارای قابلیت تغییر افکت ها به طلایی و نقرهای
قابلیت ایجاد عمق میدان در تصویر
شامل بک گراند های متنوع
و همچنین ست کامل اداری شامل ( کارت ویزیت – سربرگ – خط کش – خودکار و مداد – دفترچه یادداشت – پاکت نامه – ساک تبلیغاتی و ….)

Cover-GR
Cover-GR-2

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک