راهنمای خرید اشتراک

ب

 چرا اشتراک تایم کد را تهیه کنیم؟!

 

1-  سرور های تایم کد در ایران میزبانی می شود، چنانچه شرکت ارائه دهنده اینترنت شما، ترافیک دانلود از سرور های ایران را نیم بها محاسبه می کنند،  با تهیه اکانت از تایم کد می توانید در مصرف ترافیک اینترنت خود صرفه جویی نمائید.

 

2- در حال حاضر بیش از 10 ترا فوتیج و پروژه آماده در سایت تایم کد قرار گرفته است که براحتی نیاز هر تدوین گر و موشن گرافیستی را تامین می کند.

 

3- چنانچه در حوزه CG و تدوین به صورت حرفه ای فعالیت می کنید و وقت برای شما عنصر با ارزشی هست، با داشتن اشتراک در تایم کد می توانید زمان جستجو در سطح اینترنت را به صفر برسانید. چرا که تایم کد به طور متوسط بیش از 40 پست در روز منتشر می کند که شامل تمامی پروژه ها، آموزش ها و متریال های بروز می شود.

 

4- علاوه بر فایل های موجود که ممکن است در سایت های خارجی (بخصوص روسی) به آن ها برخورده باشید، تایم کد اکانت هایی از سایت های معروفی چون MasterClass , MotionArray , Lynda , VideoHive , MotionVFX و … خریداری کرده است که به واسطه آن توانسته پکیج هایی کاملا اختصاصی را برای اولین بار در سطح سایت های فارسی زبان و حتی خارجی، منتشر کند.

بطور مثال سعی کرده ایم اکثر موسیقی های پروژه های MotionArray را خریداری نمائیم. موردی که در هیچ سایت خارجی و ایرانی نخواهید یافت. همچنین سری های جدید از ورک شاپ های سینمایی سایت MasterClass همیشه برای اولین بار از سایت تایم کد منتشر می شود.

 

5- پس از خرید اشتراک می توانید با عضویت در گروه تلگرامپرسش و پاسخ تایم کد” ، سوالات و مشکلات نرم افزاری خود را مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ مد نظر خود دست یابید.

 

 

انواع پلن های عضویت ویژه

 

پلن 1

نوع اشتراک: ماهانه
ترافیک مجاز: نامحدود
مدت زمان مجاز: 30 روز
هزینه اشتراک : 25 هزار تومان

 

 

پلن 2

نوع اشتراک: دوماهه
ترافیک مجاز: نامحدود
مدت زمان مجاز: 62 روز
هزینه اشتراک : 45 هزار تومان

 

 

پلن 3

نوع اشتراک: سه ماهه
ترافیک مجاز: نامحدود
مدت زمان مجاز: 93 روز
هزینه اشتراک : 60 هزار تومان

 

پلن 4

نوع اشتراک: شش ماهه
ترافیک مجاز: نامحدود
مدت زمان مجاز: 186 روز
هزینه اشتراک : 100 هزار تومان

 

پلن 5

نوع اشتراک: یک ساله
ترافیک مجاز: نامحدود
مدت زمان مجاز: 365 روز
هزینه اشتراک : 170 هزار تومان

 

 

برای خرید اشتراک کلیک کنید

راهنما:

پس از پرداخت حق عضویت، می توانید یا نام کاربری و پسورد خود از لینک های ویژه استفاده نمائید.

قوانین:

  • امکان دانلود از طریق VPS برای کاربران میسر نیست.
  • حق ورود همزمان به یک اکانت از چند IP وجود ندارد. چرا که مشخص می شود یک کاربر، اکانت خود را با چندین نفر به اشتراک گذاشته است.

چنانچه موارد فوق مشاهده شود، اکانت کاربر مسدود خواهد شد.

پشتیبانی:

فروشگاه : 02144106992
پشتیبانی بخش اشتراک ویژه: پشتیبانی آنلاین(تلگرام)

شماره تلفن های ذکر شده صرفا مربوط به فروشگاه و اعضای ویژه بوده، لطفا جهت رفع مشکلات محصولات دانلودی از طریق انجمن یا گروه پرسش و پاسخ تلگرام اقدام نمائید.