آموزش کسب اینترنت ارزان جهت دانلود از تایم کد [هر شب 20 الی 60 گیگ تنها با 2 هزار تومان]

همیشه یکی از دغدغه های اهالی دانلود(!)، یافتن یک اینترنت مقرون به صرفه است. به همین دلیل بیشتر اوقات در حال جستجو هستیم که کجا و چگونه می توانیم از نهایت سرعت دانلود با کمترین هزینه بهره مند شویم.

در حال حاضر، بسته شبانه نامحدود ساعتی ۴G ایرانسل، ارزان ترین راه حل موجود است. با تهیه این بسته ها و تنها با پرداخت ۲ هزار تومان، می توانید هر شب تا سقف ۶۰ گیگ از تایم کد دانلود نمائید.

۱ – ابتدا یک سیم کارت ۴G ایرانسل تهیه کنید.
۲ – برنامه ایرانسل من را روی گوشی خود نصب نمائید. در صفحه اول “خرید بسته افزایشی” را انتخاب کنید.
و سپس یکی از سه بسته نامحدود شبانه را انتخاب نمائید.

ایرانسل مدعی است که با هر بسته نامحدود ۳ ساعته می توانید تا ۶۰ گیگ دانلود کنید! ولی حقیقت آن است که این مورد بستگی به اهالی محترم محل شما هم دارد. که آیا آنها نیز اهل دانلود شبانه هستند یا نه! و این سرعت بین چند نفر به اشتراک گذاشته می شود. در بهترین حالیت این رقم به ۶۰ گیگ خواهد رسید. و در بد ترین حالت(که از قضا همیشه شامل حال ما شده) بین ۱۵ تا ۲۰ گیگ.

تجربه ای که ما در این زمینه کسب کرده ایم و همچنین آماری که از کاربران VIP به دست مان رسیده، نشان می دهد بصرفه ترین و بهینه ترین حالت دانلود شبانه به قرار زیر است:
۱- قبل از فرا رسیدن ساعت ۲ شب، فایل های مورد نیاز خود را در IDM ذخیره کنید.

۲- از طریق ایرانسل من یک یا دو بسته نامحدود ساعتی (سه ساعته) به ارزش ۲ هزار تومان تهیه کنید. در نظر داشته باشید چنانچه دو بسته تهیه کنید، می توانید بدون وقفه از ۲ شب تا ۸ صبح، با سرعت بالا دانلود نمائید. و در بدترین حالت حدود ۴۰ گیگ دانلود نمائید.

۳- از طریق Hotspot گوشی اندروید یا آیفون می توانید به راحتی اینترنت گوشی را به PC منتقل کنید.

چنانچه در این خصوص به سوالی بر خوردکردید، می توانید از پنل VIP، تیکت ارسال نمائید..

 

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار