دانلود رایگان مجموعه موسیقی تیزر از شرکت دیجیتال جویس Digital Juice Toxic Traxx Collection 7

toxic-traxx-7مجموعه موسیقی تیزر از شرکت دیجیتال جویس Digital Juice Toxic Traxx Collection ، شامل فایل های صوتی می باشد که به صورت لایه لایه و تفکیک شده می باشد. شما علاوه بر اینکه می توانید ورژن میکس شده یک موسیقی را استفاده کنید، این امکان را دارید تا یک لایه از موسیقی مورد نظر خود را حذف کنید( بطور مثال می توانید صدای درام را از بخشی از موسیقی حذف کنید).

از دیگر امکانات مجموعه  تاکزیک ترکس می توان به ورژن های زمانی مختلف از یک موسیقی اشاره کرد. به این معنی که هر موزیک دارای ورژن ۱۰-۱۵-۳۰-۶۰ ثانیه ای (+ نسخه کامل ۳ دقیقه ای) می باشد. به همین خاطر نیازی نیست وقت زیادی برای کوتاه کردن یک موسیقی صرف کنید.

تایم کد در این پست مجموعه شماره ۷ از این پکیج بینظیر را، به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است. اما چنانچه نیاز به مجموعه کامل داشتید، می توانید از طریق فروشگاه اقدام به خرید مجموعه Digital Juice Toxic Traxx Collection نمائید.

نکته:
– برای اکسترکت کردن این مجموعه باید از برنامه دیجیتال جویسر استفاده نمائید. ولی پکیج های فروشگاه توسط تیم تایم کد اکسترکت و طبقه بندی شده است و دیگر نیازی به نصب برنامه جویسر برای خریداران مجموعه وجود ندارد.
– مجموعه شماره ۷ تاکزیک ترکس برای اولین بار توسط سایت تایم کد به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. پس لطفا همکاران رعایت فرمائید

مشاهده دموی مجموعه موسیقی تیزر  Toxic Traxx

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار