آموزش تصویری افتر افکت به زبان فارسی 16

11

اگر با تایم کد از ابتدای آموزش افتر افکت همراه بوده باشید، دیگر وقت آن رسیده به آموزش فضای سه بعدی در افترافکت بپردازیم.

* این پست به تدریج بروز می شود.

 

بخش اول

– آموزش کار با دوربین و فضای سه بعدی در افتر افکت

دانلود
مشخصات
راهنمای نصب
سیستم مورد نیاز
برچسب ها

دانلود

مشخصات

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

۱۱ دیدگاه

 1. سلام یه سوال داشتم میشه فاینال کات رو روی ویندوز۷ نصب کرد یا اگه امکان نصب ندار میشه پلاگین فاینال کات رو یا تو افتر افکت نصب کرد یا تو ادیوس

  • امکان نصب فاینال کات روی ویندوز وجود نداره. مگر اینکه از پی سی معمولیتون یه هکینتاش بسازید! دقت کتید هکینتاش
   بله بعضی پلاگین های مشترک رو میشه روی همه شون نصب کرد. البته برای هر کدوم از نرم افزار ها ورژن مخصوص به خود را باید دانلود کنید

  • سلام.
   منظورتون رو از کمی حرفه ای متوجه نشدم. لطفا سر فصل هایی که میتونید پوشش بدید رو از طریق بخش تماس با ما برای ما ارسال کنید. ریز مباحثی که قراره در هر اموزش به اون بپردازید هم همینطور.
   درضمن فردا انجمن تایم کد راه می افته. شما می تونید آموزش هاتون رو از طریق اپلود سنتر تایم کد اونجا هم قرار بدید. در صورت استقبال کاربر ها تاپیکتون مهم میشه و میتونید به صورت مستقل به ادامه اموزش ها بپردازید.
   البته توصیه من این هست اموزهاتون یه سیر مشخصی رو طی کنه. چون اگه دقت کنید حتی اندرو کرایمر هم که اموزش های هر بخشش مختص به یک تکنیک هست، در مجموع که نگاه میکنید در هر اموزش یه اشاره ای به اموزش ها و تکنیک های قبلی میکنه.

  • در مورد تاخیر حق با شماست. ولی چون سایت گسترش پیدا کرده چند وقتی هست درگیر طراحی و راه اندازی دانلود سنتر، اپلود سنتر و از همه مهمتر انجمن هستیم. خدا رو شکر نتیجه کار به این چیری که پیش بینی میکردیم نزدیک هست. در حال حاظر در انجمن تشریف ببرید الویت پروژه های در درست کار رو میبینید. ولی به احترام زحمتی که کشیدید و کامنتی که گذاشتید، مچموعه آموزش افترافکت سه بعدی رو چلوتر مینداریم.

نظرات شما تایم کد را می سازد: