روز ششم سی و سومین جشنواره فیلم فجر

0

 روز ششم سی و سومین جشنواره فیلم فجر

من دیه گو مارادونا هستم – کوچه بی نام

diego
من دیه گو مارادونا هستم” فیلم شوخ و شنگ و البته بی‌نهایت شلوغی‌ست. فیلم از ان دسته فیلم‌هایی است که با یک اتفاق کوچک شروع می‌شود و به دنبال خود سلسله اتفاقاتی را به‌ همراه می اورد که منجر به بحرانی بزرگ می‌شود.
جدیدترین فیلم بهرام توکلی با شکستن یک شیشه شروع می‌شود. نویسنده‌ای که داستان دوستش را به نام خود ثبت کرده حالا با تهدید به خودکشی دوست نویسنده اش مواجه می‌شود. او مجبور می‌شود بهترین داستان عمرش را بنویسد و بجای داستانی که به سرقت برده، تقدیم دوستش کند. داستان او با شکستن یک شیشه شروع می‌شود. اتفاقی که در واقعیت هم رخ می‌دهد و دو خانواده را به جان هم می‌اندازد.
فیلم سرشار است از میزانسن‌های پیچیده و شلوغ همراه با نماهایی  نسبتا طولانی. فیلم توکلی فضایی فانتزی دارد و شاید هرکسی تاب این حجم از دیالوگ‌های پی در پی به همراه این همه سر و صدا را نیاورد. ولی چه فیلم را دوست داشته باشیم چه نه، نمی‌توانیم از قدرت کارگردانی توکلی در آن چشم پوشی کنیم. فصل پایانی فیلم که می‌شود ان را هجو سینمای این روز های ما دانست خوب و مفرح در امده و یکی از نقاط قوت فیلم است.
koche
کوچه بی نام” به کارگردانی هاتف علیمردانی با اینکه تا این لحظه رتبه سوم آرای مردمی را از آن خود کرده یک فیلم به تمام قد بی خاصیت و لخت است. متکی به تعلیقی که خیلی راحت قابل حدس است. مجموعی از شخصیت‌های تک بعدی شامل دختر متجدد، مادر مومن و مسجدی، پدر باخدا اما خطاکار و زوج جوان عاشق پیشه همه در یک خانه قدیمی دور هم گرد امده اند تا روایتی خنثی را با مضمونی تکراری برایمان به تصویر بکشند.

مجموعه ویدئو کوپایلت
password: www.timecode.ir گزارش خرابی لینک
دانلود
مشخصات
برچسب ها

دانلود

مشخصات

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام, مهمان