دانلود نرم افزار حرفه ای تدوین فیلم فاینال کات پرو Final Cut Pro X v10.4.2 MAS

finalCutProX نرم افزار حرفه ای تدوین فیلم فاینال کات پرو  Final Cut Pro X v10.4.2 MacOSX بهترین و محبوب ترین نرم افزار ویرایش و تدوین فیم در سیستم عامل مکینتاش است. نرم افزاری که بسرعت در حال بروز رسانی از طرف شرکت اپل می باشد. عمده تمرکز برنامه نویسان آن ایجاد محیط ساده و کاربر پسند با قابلیت رندر به صورت همزمان(Real Time) می باشد.  نرم افزار با امکانات خود تبدیل به یکی از قوی ترین نرم افزارهای موجود در بازار شده است. فاینال کات پرو ایکس یکی از رقیب های نرم افزارهای ادوب پریمیر و اوید کامپوزر می باشد. همیشه بحث بر سر تفاوت، مقایسه و برتری این سه نرم افزار در فضاهای مجازی و محیط های حرفه ای کاری داغ است. آنچه از نظر سنجی های جدید بر می آید حکایت از سرعت بالای رندر و خروجی در فاینال کات پرو ایکس می باشد. هر چند که برخی کارگردانان و تدوین گران حرفه ای سینما امریکا، مانند برادران کوئن اعلام کرده اند که تصمیم به کوچ به سمت ادوب پریمیر دارند. بنظر آنان امکانات پریمیر( نظیر ساپورت فرمت تصویری متنوع تر – مچ بودن با نرم افزار هایی نظیر افترافکت، فتوشاپ و ادوب ادیشن – قابلیت اجرا در هر دو سیستم عامل مک و ویندوز و…) برای تدوین فیلم هایی که دارای حجم راش های بالا هستند(بخصوص مستند که دارای تنوع راش و فرمت هست)و نیاز به هماهنگی با نرم افزار های صداگذاری و جلوه های ویژه دارند، پریمیر این روزها بهترین انتخاب است.

اما با این اوصاف سازندگان موزیک ویدئو ها، فاینال کات پرو را نسبت به سایر نرم افزار های اشاره شده ترجیح می دهند. چرا که اتالوناژ و تصحیح رنگ فیلم در این نرم افزار بسیار ساده، سریع و کاربر پسند می باشد. درمجموع  می توان گفت، برای آن دسته از کاربران که قصد تدوین و ویرایش یک فیلم با راش های نسبتا محدود را دارند و از طرفی نیز بخاطر محدودیت های بودجه، تصمیم دارند که مراحل تصحیح رنگ و حتی صداگذاری را خود انجام دهند، Final Cut Pro X یکی از بهترین انتخاب هاست.

در نظر داشته باشید جهت اضافه کردن، کانورت و تبدیل فایل های تصویری در مک می توانید از نرم افزار کامپوزر که رابطه میان برنامه ای با فاینال کات دارد، استفاده کنید.

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک