دانلود دیکشنری لینگوس Lingoes v2.9.0

Lingoes_largelدر دیکشنری لینگوس Lingoes شما می‌توانید کلیدی میان‌بر را طوری تنظیم کنید تا بعد از فشردن آن روی یک لغت در محیط ویندوز معنای آن برای شما نمایش داده شود. نحوه نمایش معنای لغت در زمانی که شما با استفاده از کلید میانبر نرم‌افزار را فرا می‌خوانید بسیار مناسبتر از بابیلون است، نرم‌افزار Lingoes نیز مانند بابیلون به عنوان یک میزبان دیکشنری‌های مختلف است ولی فقط دیکشنری‌های با فرمت خاص خود را پشتیبانی می‌کند. البته تنوع و تعداد دیکشنری‌های ساخته‌شده برای این برنامه به گستردگی دیکشنری‌های بابیلون نیست ولی می‌تواند پاسخگوی کاربران ایرانی می باشد.

در دیکشنری Lingoes وجود برنامه های جانبی با نام Appendix مانند: جدول تناوبی مندلیف، ماشین حساب مهندسی، تبدیل ارز کشورهای مختلف به یکدیگر، تبدیل واحدهای مختلف اندازه گیری به یکدیگر، محیط دیکشنری لینگوس را بسیار متفاوت و جالب ساخته است.به همین جهت تایم کد به کاربران خود پیشنهاد می کند دانلود دیکشنری Lingoes به همراه دیکشنری های فارسی مربوط به آن را  از دست ندهند، تا بوسیله ی آن، مترجمی همیشگی و قدرتمند را در رایانه ی خود داشته باشند.

ویژگی‌های کلیدی نرم افزار Lingoes :
محیط ساده و کاربر پسند و شبیه بابیلون
قابلیت ترجمه‌ی متن با استفاده از مترجم‌های آنلاین مانند مترجم گوگل
سرعت بالا در ترجمه لغات
امکان تلفظ لغات
دارای انواع تبدیل‌کننده‌ی واحدها
قابلیت ترجمه بیش از بیست و سه زبان زنده دنیا
امکان استفاده از دیکشنری در محیط ویندوز با استفاده از کلید میانبر (پشتیبانی از کلید وسط ماوس)

در نظر داشته باشید ابتدا باید نرم افزار اصلی Lingoes را دانلود کنید. سپس یکی از دیکشنری های مورد نظر خود را از طریق راهنمای نصب دیکشنری لینگوس Lingoes به برنامه اضافه کنید.

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
مطالب مرتبط