چگونه به تصویر خود در 30 ثانیه حال و هوایی سینمایی ببخشیم

Cinematic-lookراه های مختلفی وجود دارد تا به کمک آن به تصاویر خود ظاهری سینمایی ببخشید. به عنوان مثال استفاده از پلاگین محبوب Magic Bullet  .
اما ما در این آموزش قصد داریم با ترکیب سه فیلتر از برنامه ادوب پریمیر و بدون استفاده از هیچگونه پلاگینی، با سرعتی به مراتب بالاتر به نتیجه قابل قبولی در اتالوناژ تصویر دست یابیم.

مرحله اول- اضافه کردن فیلتر Fast Color Corrector به تصویر
این فیلتر یکی از بهترین ابزارها در زمینه تصحیح رنگ تصویر در پریمیر می باشد. با رفتن به پنجره Effects Panel ، دسته  Video Effects و سپس  Color Correction می توانید به این فیلتر دست یابید.

Fast-Color-Corrector-1
برای اعمال شدن این فیلتر، کافیست آن را به روی پلان خود بکشید.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قطره چکان کنار ابزار white balance را انتخاب کرده و جهت تصیح دمای رنگ تصویر خود، سفید ترین ناحیه در تصویر را انتخاب نمائید.

Fast-Color-Corrector-2
جهت تنظیم دقیق تر می توانید مقادیر  input و output  را تغییر داده تا به نتیجه دلخواه خود نزدیک تر شوید.

Fast-Color-Corrector-3
مرحله دوم- افزودن فیلتر RGB Curves
می دانید که هالیوودی ها عاشق رنگ آبی هستند. پس بهتر است ما هم کمی رنگ آبی به تصویرمان اضافه کنیم. برای این کار از فیلتر RGB Curves کمک می گیریم.این باز از دسته Color Correction ، فیلتر RGB Curves را انتخاب و به روی پلان خود می کشیم.

Fast-Color-Corrector-4
حال وارد تنظیمات فیلتر شده و همانند تصویر زیر، مقداری آبی به پلان خود اضافه کنید.

Fast-Color-Corrector-5
مرحله سوم- استفاده از فیلتر Crop

در مرحله آخر بهتر است کمی تصویر از بالا و پایین کراپ کنیم تا قاب مان کمی عریض تر بنظر آید. برای این منظور به کمک تصویر زیر، سراغ فیلتر کراپ رفته و مقادیر Top و Bottom در آن به یک میزان تغییر می دهیم.

Fast-Color-Corrector-6Fast-Color-Corrector-7

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار