تخفیف آخر هفته + ارسال رایگان

weekend-sellهمانطور که می دانید، فروشگاه تایم کد چند روزی است که اقدام به تحویل آنی محصول، برای کاربران تهرانی کرده است. با توجه به استقبال کم نظیری که از سوی کاربران شاهد بودیم بر آن شدیم تمهیدی دیگر را در نظر بگیریم که بیشتر متوجه کاربران عزیز شهرستانی شود.

با توجه به اینکه محاسبه هزینه پست پیشتاز براساس وزن محصول صورت می پذیرد، برای کاربران شهرستانی که حجم سفارش بالایی دارند، هزینه ارسال تبدیل به رقم چشم گیری می شود. به همین خاطر تایم کد برای کاربرانی که سفارش بالای 120 تومان داشته باشند و سفارش خود را طی امروز و فردا ثبت نمایند، هزینه ارسال را رایگان در نظر خواهد گرفت.

همچنین برای هواداران محصولات Video Hive نیز تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم. در حال حاضر 25 پک (هر پک شامل 5 DVD) از پروژه آماده های شرکت ویدئو هایو در فروشگاه موجود می باشد.از خریدارانی که 25 پک را همزمان سفارش دهند، تنها هزینه 24 پک دریافت خواهد شد مضاف بر اینکه هزینه ارسال نیز به عهده تایم کد خواهد بود(البته در نظر داشته باشید به مرور پکیج های بعدی به این مجموعه اضافه خواهد شد).

مهلت این طرح فقط این دو روز خواهد بود و تمدید نخواهد شد.

جهت هماهنگی و سفارش با شماره 09125207510 تماس حاصل فرمائید.

demo-2 demo-3 demo-1
Timecode.ir_DVDCover-2 Timecode.ir_DVDCover--

 

 

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
مطالب مرتبط
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار