بررسی فیلم های روز چهارم سی و سومین جشنواره فیلم فجر

0

 فیلم های روز چهارم سی و سومین جشنواره فیلم فجر

doran asheghi

دوران عاشقیعلی رئیسیان یک محصول شعاری با مضمونی کسل کننده در باب خیانت و عشق راستین. زنی برای اثبات شرافت خود به سراغ خانم وکیلی می‌رود تا به کمک او ثابت کند که از شوهر خود بچه ای را باردار است، اما زن نمی‌داند که وکیل همسر اول شوهر خود اوست.متاسفانه بجز لیلی حاتمی بازی ها در دوران عاشقی یک دست نیست. کارگردانی تلویزیونی است و دیالوگ ها از کوچکترین ظرافتی بی بهره‌اند.
توجه شما رو به یکی از برجسته ترین دیالوگ های فیلم جلب می کنم، پدر خطاب به دخترش: “یعنی تو فکر میکنی توی این دنیای پر اشوب نمی شه عدالت رو رعایت کرد؟”
asr yakhbandan
قطعا یکی از فیلم های مدعی جشنواره امسال به زعم سازندگانش”عصر یخبندان” است که البته هیچ حرف مهمی برای گفتن ندارد. مردی که به تازگی شاهد رفتارهای سرد همسر خود است به او شک می کند، او با کار گذاشتن یک میکروفن در ماشین همسرش متوجه رفتار مشکوک او می شود و بتدریج متوجه می شود که همسرش به او خیانت کرده است. به همین دلیل در صدد انتقام بر می آید. فیلم به ضرب روایت متقاطعش سعی می‌کند روایت نه چندان جذابش را پیچیده و رازگونه جلوه دهد. اما این شیوه تعریف داستان در فیلم منطقی نمی‌یابد. در واقع به موارد “دوران عاشقی” مواد مخدر و یک روایت متقاطع باسمه ای اضافه کنید می شود فیلم جدید مصطفی کیایی.
در عجبم از صحبت های جناب فرهاد اصلانی قبل از نمایش فیلم که فرمودند؛ دیدن این فیلم مثل مسافر هواپیماییست که در شرایط بحرانی قرار دارد، باید مراقب باشید کمربند خود را سفت ببندید!!!
من دیگه حرفی ندارم!

مجموعه ویدئو کوپایلت
password: www.timecode.ir گزارش خرابی لینک
دانلود
مشخصات
برچسب ها

دانلود

مشخصات

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  • سلام, مهمان