آموزش کار با پلاگین Animation Composer

5

همانطور که می دانید جهت تسریع در انیمیت کردن لایه های مختلف در افترافکت می توان از پلاگین کاربردی Animation Composer  استفاده کرد. جهت دریافت این پلاگین می توانید به این لینک مراجعه نمائید.

و اما نحوه کار با این پلاگین که بسیار ساده است. بعد از دانلود و نصب پلاگین، برنامه افترافکت را باز کنید و مطابق تصویر زیر پنجره Animation Composer  را تیک بزنید.

حال پنجره ای برای شما باز می شود که توسط آن می توانید پریست های مختلف را روی لایه های تصویری و متنی خود اعمال کنید.

برای این کار ابتدا لایه خود را انتخاب کنید. حال به تصویر زیر دقت کنید.

از ناحیه شما یک می توانید لیست پریست های قابل استفاده و نصب شده در پلاگین انیمیت کامپوزر را مشاهده کنید.

به محض انتخاب هر preset ، می توانید دموی آن را در ناحیه شماره دو مشاهده نمائید.

پس از انتخاب preset مورد نظر، کافی ست آن را به داخل ناحیه شماره سه بکشید. هنگام کشیدن پریست ممکن است ناحیه شماره سه به دو قسمت in و out تقسیم شود، که در واقع منظور این است که پریست را می خواید در انتهای پلان خود اعمال کنید یا ابتدای آن.

0%
0%
بی نظیر
مجموعه ویدئو کوپایلت
password: www.timecode.ir گزارش خرابی لینک

5 دیدگاه

  • سلام, مهمان
  • ممنون از سایت عالی شما. دانلود تمام پریست ها و ... برای این پلاگین عملاً غیر ممکن است. دانلود کار حرفه ای میخواد. آیا امکان دانلود آن را دارید تا از شما خریداری کنیم. پریست های خودش خیلی محدود است و کار زیادی نمیشود انجام داد. بیصبرانه منتظرم و باز هم سپاس
    • نویسنده
      بیش تر از اینکه به دانلود کار ( ترکر) نیاز باشه، باید دعا به جون تیم کرکر VR کنید تا شاید بتونن در آینده لایسنس پریست هاش رو بشکونن. فعلا تنها کاری که از دست ما بر میاد این هست که براتون از سایت اصلی مستقیم خریداری کنیم. با لایسنس اختصاصی به در اختیار خودتون قرار خواهد گرفت.