دانلود آموزش نرم افزار حرفه ای اصلاح رنگ فیلم Blackmagic Design DaVinci Resolve

DaVinci.Resolve.biglاصلاح رنگ ویدیوها یکی از وظایف رایج و همه روزه یک ادیتور است ، با مشاهده این کورس آموزشی می توانید بر استفاده از نرم افزار DaVinci که برترین از بهترین برنامه های اصلاح رنگ Color Correction ویدیوها است مسلط شوید. Color Grading به فرآیند تغییر و بهبود رنگ از یک تصویر متحرک، تصویر ویدئویی، و یا تصویر ساکن یا الکترونیکی، عکس شیمیایی و یا دیجیتالی اطلاق می شود. رنگ ها یکی از مهمترین جنبه های فیلم ها و تصاویر هستند که در نگاه اول بر بیننده تاثیر می گذارند. بنابراین فیلمسازان و عکاسان همواره به دنبال ارتقاء کیفیت عکس ها و فیلم های خود به وسیله نرم افزار های اصلاح رنگ هستند. DaVinci Resolve نرم افزاری قدرتمند در زمینه اصلاح رنگ فایل ‌های ویدیویی است که قابلیت ها و امکانات فوق العاده ای در زمینه اصلاح رنگ را در اختیار کاربران قرار می دهد تا قادر باشند خروجی با کیفیتی از ویدیو های خود به دست آورند.
در دوره آموزشی Easy Color Grading Course with Davinci Resolve شما با چگونگی کنترل، ارتقاء و تصحیح و تنظیم رنگ فیلم ها با استفاده از نرم افزار DaVinci Resolve آشنا می شوید.

برای دیدن سرفصل های این آموزش اینجا کلیک کنید.

دموی آموزش نرم افزار حرفه ای اصلاح رنگ فیلم Blackmagic Design DaVinci Resolve

 

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار