آموزش اصلاح سریع رنگ تصویر در پرمیر

color-corectionبرای تصحیح رنگ یا به اصطلاح اتالوناژ فیلم در پریمیر روش ها و فیلتر های مختلفی وجود دارد. آموزش پیش رو، یکی از سریع ترین روش هایی هست که می توان به کمک آن رنگ تصاویر را در پریمیر تغییر داد.

مراحل اصلاح سریع رنگ تصویر در پرمیر به صورت زیر می باشد:

۱- وارد پنل افکت در پریمیر می شوید و عبارت fast را همانند شکل زیر تایپ می کنید.

01-type_fast_for_fast_color_corrector

۲- همونطور که در تصویر مشاهده می کنید، پس از تایپ دو فیلتر نمایش داده می شود. مورد استفاده ما در این آموزش دومین فیلتر است. پس فیلتر Fast color corrector را انتخاب می کنیم و روی تصویری که قصد تصحیح رنگ آن را داریم می کشیم.

۳- حالا در پنل Effects control پریمیر می توانیم تنظیمات این فیلتر را ببینیم. وحشت نکنید! می دانم این فیلتر تنظیمات زیادی دارد ولی ما در این آموزش به تنظیم همه آن ها نیاز نداریم. بعدا می توانید تنظیمات پیشرفته این فیلتر رو هم روی تصویرتون اعمال کنید. برمی گردیم به ادامه آموزش.

02_eyedropper

۴- قطره چکان روبروی گزینه White Balance رو انتخاب می کنید. و به کمک اون سفید ترین نقطه ای که در تصویرتان می بینید را انتخاب می نمائید. تمام شد! تصویرتون به راحتی وایت بالانس شد( اگر با واژه وایت بالانس آشنایی ندارید، این مقاله را بخوانید).

cp_545_2_Color_Cast_Removed

۵- به وسیله دایره رنگی که در تنظیمات این پلاگین هست، می توان کمی خلاق تر بود و ته مایه های رنگی به تصاویر خود اضافه کرد. به نمونه عکس زیر دقت کنید.

white-balance

 

 

 

password: www.timecode.irگزارش خرابی لینک
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار